zdjęcie: Podłożyła ogień pod drzwiami komisariatu- została zatrzymana przez dyżurnego Policji / pixabay/2706299
Dzięki zgłoszeniu świadka i natychmiastowej reakcji dyżurnego Komisariatu Policji w Gubinie, udało się zapobiec niebezpieczeństwu wystąpienia pożaru i zatrzymać kobietę podejrzaną o jej spowodowanie. 28-latka okazując rażące lekceważenie porządku prawnego, podłożyła ogień pod drzwiami bocznymi do komisariatu. Nadto jest ona również podejrzana o zniszczenie dwóch pojazdów, poprzez wzniecenie ognia w ich pobliżu. Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim zastosował wobec niej trzymiesięczny areszt.