Kolejne narkotesty dla krośnieńskiej drogówki

Kolejne narkotesty trafiły w ręce policjantów drogówki. Uroczyste przekazanie odbyło się w czwartek w siedzibie Urzędu Gminy w Dąbiu. Głównym celem tej inicjatywy jest walka z osobami stwarzającymi zagrożenie na drogach po spożywaniu środków odurzających.

W czwartek (1 grudnia) w siedzibie Urzędu Gminy w Dąbiu odbyło się spotkanie Wójta Gminy Marcina Reczucha z Komendantem Powiatowym Policji w Krośnie Odrzańskim nadkomisarzem Tomaszem Kaczyńskim podczas którego Wójt Gminy przekazał na ręce Komendanta narkotesty, które pozwolą na skuteczne eliminowanie osób kierujących pod wpływem narkotyków. Jest to kolejne wsparcie jakie krośnieńska komenda otrzymała w tym roku od włodarza gminy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Policjanci wspomagani w walce o bezpieczeństwo na drodze. W spotkaniu uczestniczył również Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego aspirant sztabowy Radzisław Śliwa, wspólnie z którym omówiono działania podejmowane na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie powiatu krośnieńskiego.

foto: Urząd Gminy w Dąbiu